HomeNowości z rynku

Ecco Biom Train – Twoja sportowa natura

BIOM oznacza biomechanikę, w szczególności biomechanikę butów ECCO do biegania, chodzenia, a teraz także do uprawiania szerokiej gamy dyscyplin sportowych.

Projekt ECCO BIOM to rewolucyjna idea butów, która umożliwia poruszanie się w jak najbardziej naturalnym zakresie.

Seria butów ECCO BIOM została stworzona w oparciu o ideę naturalnego ruchu, a więc o zasady wspierania i uruchamiania naturalnych mechanizmów. Projekt ECCO BIOM opiera się na współpracy specjalistów i designerów firmy ECCO z niemieckim Uniwersytetem Sportu w Kolonii.

W butach ECCO BIOM zostały wyeliminowane wszystkie zbędne rozwiązania służące nadmiernej ochronie, amortyzacji i kontroli ruchu stopy, pozostawiając tylko te, które wspierają naturalny ruch.

W oparciu o wspomniane zasady Naturalnego Ruchu ECCO opracowało najnowszy model butów ECCO BIOM TRAIN, przeznaczony do uprawiania różnych sportów – od biegu po zajęcia na siłowni i fitness. Innowacyjne buty ECCO BIOM TRAIN zapewniają większy komfort podczas treningu oraz wzmacniają mięśnie i więzadła.

Ecco Biom TrainEcco Biom Train

Dzieje się tak właśnie dzięki uruchamianiu naturalnych mechanizmów i utrzymywaniu naturalnego kroku podczas wykonywania ćwiczeń.

Buty ECCO BIOM TRAIN oznaczają Naturalny Ruch każdego dnia i w każdym miejscu, a ponadto pomagają w osiągnięciu założonych wyników w każdym rodzaju sportu.

Ecco Biom TrainEcco Biom Train

Linia ECCO BIOM TRAIN zachwyca niezwykłymi połączeniami kolorystycznymi i wyjątkowym wzornictwem. Projektanci ECCO stworzyli tę kolekcję z myślą o tych wszystkich ludziach, którzy lubią także trendowy design.

ECCO BIOM TRAIN to wynik inspiracji designerów ECCO soczystymi kolorami wiosny i lata oraz atmosferą pełnego energii miasta. Jednocześnie podstawę stworzenia ECCO BIOM stanowiło skandynawskie wzornictwo, które hołduje niekonwencjonalnej formie, funkcjonalności oraz modnemu stylowi.

ECCO BIOM TRAIN dostępny w sklepach ECCO.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0