HomeNowości z rynku

Seria Trail Sport marki Berghaus

Na wiosnę/lato 2011 Berghaus jest szybki i lekki. Marka wprowadza nowy asortyment produktów przeznaczonych do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Seria Trail Sport marki Berghaus przeznaczona jest do aktywności outdoorowych, łączy właściwości i funkcje tkanin technicznnych ze stylowym wzornictwem tworząc bogatą ofertę, która po prostu działa.

Produkt został stworzony, aby pomóc ludziom poruszać się szybko, jest idealny dla nowoczesnego użytkownika do aktywności na świeżym powietrzu. Każde ubranie z serii jest lekkie, oddychające, zaprojektowane w minimalistycznym stylu, dzięki czemu jest techniczne i nowoczesne. Seria produktów Trail Sports jest najlżejsza, jak to możliwe bez uszczerbku na wydajności i trwałości.

Seria Trail Sports obejmuje Elite Half Zip, sportową bluzę, która stanowi idealną powłokę awaryjną. Została wykonana z AQ 2.5, jest w 100% wodoodporna i wysoce oddychająca. AQ 2.5 to niezwykle lekka tkanina, dlatego kurtka męska Elite w rozmiarze L waży zaledwie 199 g, natomiast wersja dla kobiet w dużym rozmiarze (rozmiar 12) waży 165 g. Model został wyposażony w kaptur z regulacją i przedłużany tył.

Kurtka Elite Half Zip marki BerghausKurtka Elite Half Zip marki Berghaus

AQ 2.5 Hybrid Jacket jest kurtką rozpinaną, która stanowi świetną alternatywę do kurtki Elite. Ma stylowy nadruk ochronny, elementy odblaskowe i niepowtarzalne hybrydowe wzornictwo. W kurtce połączono wodoodporny przód z wysoce oddychającymi bocznymi i tylnym panelem softshell. Takie połączenie to doskonały wybór dla szeregu działań związanych z aktywnościami, w których liczy się szybkość.

Kurtka AQ 2.5 Hybrid Jacket marki BerghausKurtka AQ 2.5 Hybrid Jacket marki Berghaus

Podczas przenikliwych dni sprawdzi się kurtka Viso Jacket, która jest lekka i zajmuje mało miejsca w bagażu (męska w rozmiarze L waży tylko 118 g). Kurtka Viso jest wykonana z tkaniny AF, który jest własnym pomysłem marki Berghaus i zapewnia doskonałą przepuszczalność powietrza podczas dłuższych okresów wysiłku fizycznego. Dodatkowo jest wysoce wiatroodporna. Kurtka jest także wyposażona w panele z tkaniny Argentium, które zapewnią odporność na nieprzyjemne zapachy i odprowadzanie wilgoci. Kurtka Viso jest idealną warstwą środkową lub wierzchnią w bardziej suche dni. Dostępna jest również kamizelka Viso na cieplejsze dni.

Kamizelka Viso marki BerghausKamizelka Viso marki Berghaus

W sprzedaży dostępne są już pełne kolekcje Trail Sports – odrębne dla mężczyzn i dla kobiet.

Źródło: Berghaus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0