HomeRynek outdoor

Nowy salon JACK WOLFSKIN w Centrum Handlowym Janki

Od 7 maja entuzjaści outdooru znajdą w nowym sklepie firmy Jack Wolfskin w centrum handlowym JANKI odzież, buty i sprzęt turystyczny, który zapewni im optymalną ochronę przed niepogodą, oraz funkcjonalność i komfort w najróżniejszych sytuacjach.

Centrum handlowe znajduje się w Warszawie przy ul. Mszczonowskiej 3. Sklep Jack Wolfskin o powierzchni 150 m2 oferuje bogactwo produktów dla wszystkich, którzy na zewnątrz czują się jak w domu. 

Nowy salon JACK WOLFSKIN w Centrum Handlowym JankiNowy salon JACK WOLFSKIN w Centrum Handlowym Janki

W nowym sklepie dostępna jest aktualna kolekcja na lato 2014, która prezentuje wiele nowości z zakresu technologii ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi TEXAPORE oraz liczne innowacyjne produkty.

Specjalność marki JACK WOLFSKIN to ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Produkty doskonale sprawdzają się, gdy niosąc plecak i namiot trzeba stawiać czoła żywiołom. Aby pośród wielu materiałów nie stracić z oczu ich funkcji, uporządkowano na nowo technologię ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi TEXAPORE. Są tylko trzy kategorie o różnych poziomach wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej JACK WOLFSKIN lub w katalogu.

Nowy salon JACK WOLFSKIN w Centrum Handlowym JankiNowy salon JACK WOLFSKIN w Centrum Handlowym Janki

Z radością otwieramy kolejny, już siódmy salon JACK WOLFSKIN w Polsce – mówi Marcin Gabryołek, który sam może poszczycić się długoletnim doświadczeniem w zakresie turystyki aktywnej. – Nasz zespół ekspertów jest gotowy doradzać w wyborze najbardziej odpowiedniego sprzętu turystycznego wszystkim, którzy na dworze czują się jak w domu.

Nowy salon JACK WOLFSKIN w Centrum Handlowym JankiNowy salon JACK WOLFSKIN w Centrum Handlowym Janki

Dodatkowo przez 1. tydzień będzie trwała promocja 3 za 2: kupując 3 produkty, najtańszy z nich otrzymasz za 1 zł. 

Nowy salon otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00 oraz w niedziele od godz. 10.00 do 20.00.

Informacja prasowa marki Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0