HomeNowości z rynku

Dania liofilizowane Voyager dostępne również w Polsce

Na polskim rynku outdoorowym dostępne są już liofilizaty Voyager. Jeden z największych francuskich producentów żywności liofilizowanej od lat wspiera ludzi realizujących sportowe i outdoorowe wyzwania. Marka Voyager działa w oparciu o trzy wartości: jakość, solidarność i troskę o naturę.

Nowa marka na polskim rynku - dania Voyager

Nowa marka na polskim rynku – dania Voyager

Na rynku pojawiły się dania obiadowe, koktajle, napoje energetyczne i owoce liofilizowane. Wszystkie produkty marki powstają dzięki starannie dobranym składnikom. Dania tworzone na potrzeby outdooru to efekt wieloletnich doświadczeń, które są wypadkową własnych pasji producentów i szerokiej współpracy marki z naukowcami, sportowcami, podróżnikami i eksploratorami realizującymi śmiałe pomysły w górach i na oceanach. Dbałość o dobór składników zaowocowała wieloma liniami produktów, wśród których warto wymienić serię dań wegetariańskich i wegańskich oraz dania, które powstają z roślin pochodzących z ekologicznych upraw i mięsa pozyskiwanego z ekologicznych farm. Voyager stawia na jakość, którą docenić można w dobrym smaku liofilizowanych posiłków. W menu znaleźć można dania kuchni francuskiej, pasty makaronowe, specjały z owocami morza, a także proste i pożywne posiłki, jakie jadają ludzie zamieszkujący góry. Marka stara się kompleksowo podchodzić do odżywiania w warunkach terenowych i wciąż wsłuchuje się w potrzeby „nomadycznego kateringu”.

Nowa marka na polskim rynku - dania Voyager

Nowa marka na polskim rynku – dania Voyager

Voyager jest brandem należącym do firmy Falières Nutrition produkującej żywność od 30 lat. Dziś jest to wiodący gracz na rynku francuskich liofilizatów i żywności długoterminowej. Firma kreuje społecznie odpowiedzialną strategię, która znalazła wyraz we wspieraniu Czerwonego Krzyża, Lekarzy Świata i innych organizacji pozarządowych. Na potrzeby interwencji, klęsk żywiołowych i wojen, w fabrykach firmy powstają dania samopodgrzewające się i racje żywnościowe. Przedsiębiorstwo wspiera działania EOCA, a ponadto jest certyfikowaną farmą organiczną.

skalnik_logo_new

Marka dba również o środowisko naturalne. Receptury posiłków liofilizowanych powstają ze starannie dobranych składników. Firma sukcesywnie wdraża technologie pozwalające chronić naturę. Korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu i inwestuje w odnawialne źródła energii. Energetyczne zapotrzebowanie fabryki zapewnia 400 m2 paneli słonecznych i technologiczne rozwiązania wykorzystujące energię geotermalną. Do produkcji pudełek używany jest papier z recyklingu, zaś dania pakowane są w szczelne torebki z papieru i materiałów ulegających biodegradacji. Produkty marki Voyager dostępne są w stacjonarnych sklepach Skalnik i sklepie internetowym www.skalnik.pl.

Materiały prasowe Skalnik

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Olka 7 lat ago

    Próbowałam – smaczne! Godna konkurencja dla Polskiego LYO.