HomeRynek outdoor

4Faces postawiło na Poznań. Nowoczesny salon sportowy już otwarty

Mistrzowie sportu, inspirujące wykłady, dobór sprzętu i ekspercki personel – weekend otwarcia salonu 4Faces, unikalnego w skali kraju konceptu, poświęcono w pełni sportowej pasji. Nowe miejsce na aktywnej mapie Poznania już działa! A jak się prezentuje?

Sieć specjalistycznych, multibrandowych salonów sportowych 4Faces to w pełni polski pomysł i polska marka. Wchodzi w skład spółki OTCF, właściciela marki sportowej 4F, dobrze znanej wszystkim fanom sportu, która ubiera polskich, łotewskich oraz serbskich sportowców na igrzyska olimpijskie.

Mistrzów sportu nie zabrakło również na otwarciu specjalistycznego salonu sportowego 4Faces w Poznaniu w weekend 3 i 4 grudnia 2016 r. W nowoczesnym obiekcie pojawili się i doradzali: Natalia Gacka-Dressler, mistrzyni świata w fitness i jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce; Jakub Gajewski-Głodek, mistrz świata w narciarstwie alpejskim 2016; Michał Kiełbasiński, ultramaratończyk, nie mający sobie równych w ekstremalnych zawodach dla biegaczy; Andrzej Piątek, obecnie dyrektor Polskiego Związku Kolarstwa, który jako trener Mai Włoszczowskiej, sięgał z polską mistrzynią po najwyższe odznaczenia.

Otwarcie sklepu 4Faces w Poznaniu

Otwarcie sklepu 4Faces w Poznaniu

otwarcie-4faces_1

Goście specjalni nie tylko podzielili się cennymi radami ze swoich dyscyplin, ale także opowiedzieli o najbliższych planach i wymienili się uwagami z klientami – jak pasjonaci z pasjonatami! – Teraz po prostu ćwiczymy w tandemie! – śmiała się Natalia Gacka-Dressler, opowiadając o tym, jak trzymać formę w ciąży, sama obecnie spodziewając się dziecka. Michał Kiełbasiński zdradził za to, że już niebawem czeka go zmierzenie się z jedną z najtrudniejszych biegowych misji – runDOG 2017, czyli ekstremalną trasą liczącą ok. 1700 km, biegnącą przez północne rubieże Kanady i Alaskę. Chętnie doradzali w sprawie doboru sprzętu i odzieży w swoich kategoriach Jakub Gajewski-Głodek i gość specjalny, Jacek MEZO Mejer – jeden z najbardziej znanych poznańskich biegaczy.

otwarcie-4faces_biomechanika-stopy

Na interakcję z fanami sportu, pierwszymi klientami poznańskiego 4Faces, oczekiwał cały personel salonu. – Kadra to jeden z naszych największych wyróżników na rynku sportowych zakupów. Mamy u nas biegaczy, rowerzystów, narciarzy, snowboardzistów, którzy są w stanie doradzić klientom nie tylko teoretycznie, ale przede wszystkim praktycznie. Nic nie zastąpi bowiem profesjonalnej porady sprzedawcy, gdy dobieramy sprzęt czy asortyment tak, by idealnie odpowiadały możliwościom i potrzebom naszego organizmu – mówiła podczas otwarcia Paulina Paszczyk, dyrektor 4Faces. Postawiliśmy także na nowoczesny design oraz dedykowane usługi, oferowane przez specjalistów w Body Center. Podczas weekendu otwarcia klienci chętnie korzystali z badania biomechaniki stopy oraz usługi analizy masy ciała, podpowiadaliśmy też w zakresie planów treningowych oraz doboru diety do celów sportowych.

otwarcie-4faces_4

otwacie-4faces_5

otwarcie-4faces_zaaoga

Oryginalny koncept polskich salonów sportowych 4Faces wyróżniają także: starannie dobrany asortyment, wśród którego znajdziemy najlepsze marki sportowe, takie jak Under Armour, Brubeck, Speedo, Rossignol, Head, Adidas, Reebok, CMP, Salomon, Asics czy SKINS, specjalistyczny podział asortymentu według dyscyplin sportowych oraz połączenie nowych technologii ze sportowym know-how.

otwacie-4faces_andrzej-pi%e2%80%a2tek_2

Poznański salon sportowy 4Faces zlokalizowany jest w Galerii Avenida (dawne Poznań City Center).

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0