HomeImprezy outdoor

Promocje i finał Szmaty, czyli… odwiedź Marmota na 14. KFG!

Godziny dzielą nas od startu Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Złotym Sponsorem imprezy jest Marmot – ikona outdooru z Kalifornii, zarazem producent odzieży i sprzętu dla miłośników wspinaczki i trekkingu. Na 14. KFG będzie miał on swoje specjalne stoisko, na którym nie zabraknie wysokiej jakości produktów, zarówno z nowszych, jak i starszych kolekcji, do nabycia w mocno obniżonych cenach. Swój finał będzie miał też – sponsorowany przez Marmota – konkurs podciągania na drążku „Szmata za szmatę”. Emocje gwarantowane!

Stoisko Marmota

Stoisko Marmota

Podobnie jak w roku poprzednim, również podczas tegorocznej edycji Marmot pojawi się ze swoim stoiskiem, które rozlokowane będzie tuż przy głównym wejściu na widownię, w sąsiedztwie stoiska firmy GORE. Odwiedzający KFG będą mogli zakupić produkty z regularnej kolekcji, wzory samplowe, jak i produkty z lat poprzednich.

Nie zabraknie stricte technicznej odzieży, opartej na kluczowych dla Marmota technologiach jak Gore-Tex®, Primaloft® czy NanoPro™, przeznaczonej zarówno do trekkingu i wspinaczki, jak również do sportów aerobowych. Dostępne będą kurtki oraz spodnie shellowe i softshellowe, puchówki, bluzy, polary itp. Rabaty sięgną przedziału 25 – 50%, dzięki czemu każdy, w korzystnej cenie, będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Wsparciem dla kupujących będzie obecność wykwalifikowanego personelu, który, w zależności od potrzeb, pomoże dobrać odpowiednie produkty.

Będzie można kupić produkty z regularnej kolekcji i produkty z lat poprzednich

Będzie można kupić produkty z regularnej kolekcji i produkty z lat poprzednich

Z obecnością Marmota na KFG związany będzie też finał konkursu podciągania na drążku „Szmata za szmatę”. W przeciwieństwie do roku poprzedniego, tym razem odbędzie się on w 2 kategoriach – znanej z poprzednich lat, widowiskowej „Szmacie” oraz podciąganiu oburącz, z 30 kg obciążaniem. Wciąż można zgłaszać się do rywalizacji! Wystarczy kontakt mailowy na marketing@ravenco.eu oraz odwiedziny sklepu górskiego MOKO, gdzie odbywają się eliminacje do konkursu. Regulamin zawodów dostępny jest TUTAJ. Dla laureatów z miejsc 1-3 w obu kategoriach Marmot przewidział vouchery na zakup odzieży z jego kolekcji!

szmata-za-szmate-plakat

Finał „Szmaty za szmatę „odbędzie się w niedzielę na sali głównej i poprzedzi – lub będzie wkomponowany – w jedno z głównych dań festiwalu, czyli wręczanie filmowych nagród Grand Prix.

Ryszard Emilewicz w akcji podczas 13. KFG (fot. Adam Kokot)

Ryszard Emilewicz, dwukrotny zwycięzca „Szmaty za szmatę” (fot. Adam Kokot)

Zapowiadają się niezwykłe emocje, zwłaszcza że w kategorii podciągania na jednej ręce pewny jest udział zwycięzców z lat poprzednich, czyli Ryszarda Emilewicza – triumfatora z lat 2014 i 2015 oraz Łukasza Świrka – zwycięzcy z roku 2013. A że trzeba mieć niesamowitą krzepę i odwagę, aby wystartować również oburącz, z balastem 30 kg, pewne jest, że będzie się działo!

Informacja prasowa Raven

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0