HomeNowości z rynku

Deuter przedstawia nową kolekcje plecaków Freerider

Nowa linia plecaków Freerider zadziwia swoją wagą i ergonomicznymi kształtami, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich walorów plecaka narciarskiego. Jest to doskonała seria zapewniająca komfort i odpowiedni styl dla narciarzy preferujących jazdę poza wyznaczonymi trasami.Zupełnie nowym modelem w obrębie kolekcji jest wersja Freerider Lite, ważąca zaledwie 940 g, jednakże spełniająca standardy najbardziej wymagających użytkowników.

FREERIDER LITE

Nowa wersja w rodzinie Freerider charakteryzuje się jednolitą i uproszczoną konstrukcją. Plecak został wyposażony w doskonale dopasowany system nośny i odciążone pasy biodrowe, a waga plecaka została zredukowana i nie przekracza 1kg. Wewnętrzne usztywnienie z szyny Derlin nadaje kształt plecakowi, a także zapewnia komfort użytkowania oraz jego stabilizację. Pomimo znacznej redukcji wagi, wersja Lite posiada optymalną pojemność, a główna komora z przegrodą na lawinowe ABC gwarantują odpowiednią organizację naszego pakunku.

FREERIDER

Cała kolekcja charakteryzuje się licznymi, funkcjonalnymi detalami. Wnętrze plecaka zostało wykończone jasnym materiałem, co pozwala na większą przejrzystość jego zawartości. Dodatkowo plecaki zostały wyposażone w odrębne kieszenie na gogle i smartfony, które wykończono miękkim i miłym materiałem typu fleece. Przydatną funkcją jest możliwość chowania troków i zaczepów do specjalnych kieszeni, gdy aktualnie nie są wykorzystywane. Nowy Freerider daje możliwość mocowania nart w klasyczny sposób oraz po przekątnej. Bez zmian pozostawiono frontowy system mocowania deski snowboardowej. Wygoda i dopasowanie plecaka zostały zagwarantowane przez użycie systemu nośnego Alpine Back, znanego z innych popularnych modeli takich jak np. Guide.

FREERIDER PRO

Wisienką na torcie jest model PRO posiadający wszelkie cechy plecaka niezbędnego freeridowego. W odróżnieniu od pozostałych modeli charakteryzuje się on największą pojemnością (28 i 30 litrów), ruchomym pasem biodrowym z możliwością jego wypięcia oraz dostępem do głównej komory od strony pleców. Takie rozwiązanie pozwala na dostęp do zawartości plecaka bez potrzeby ściągania go z pleców poprzez obrócenie go na zapiętym pasie biodrowym.

Informacja prasowa Bakosport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0