HomeNowości z rynku

Thule SnowPack Extender zdobywa nagrodę ISPO AWARD 2017

Z przyjemnością informujemy, że najnowszy wysuwany bagażnik dachowy na narty i snowboard Thule SnowPack Extender zdobył nagrodę ISPO AWARD 2017 w kategorii akcesoriów narciarskich. ISPO AWARD jest przyznawana najlepszym produktom sportowym i uznawana jest za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży outdoorowej.

Thule SnowPack Extender

Podczas każdej edycji ISPO MUNICH – największych na świecie targów sportowego sprzętu zimowego – organizatorzy imprezy nagradzają szczególnie wyróżniające się jakością produkty sportowe nagrodami ISPO AWARD. Wyróżnienie to stało się potwierdzeniem najwyższej jakości w branży sportów zimowych. Zgłoszony do konkursu sprzęt jest oceniany przez niezależne, międzynarodowe jury – jego członkowie wybierają najlepsze produkty, które uhonorowane zostają tą prestiżową nagrodą.

Thule SnowPack Extender

Bagażnik na narty i snowboard Thule SnowPack Extender sprawia, że ładowanie sprzętu jest szybkie, proste i wygodne – bagażnik wysuwa się w stronę użytkownika, więc nie musi on pochylać się nad dachem i wspinać, by załadować swoje narty czy snowboard. Rozwiązanie to szczególnie docenią właściciele SUV-ów czy innych wysokich pojazdów, ale jest ono również praktyczne i użyteczne w przypadku właściwie każdego auta.

Thule SnowPack Extender

Thule SnowPack Extender wyróżnia się nowoczesnym, aerodynamicznym kształtem. Z pomocą nowego bagażnika bezpiecznie i wygodnie przewozić można wszystkie typy nart i snowboardów. Dzięki powiększonym przyciskom łatwo obsługiwać go w każdych warunkach, również bez zdejmowania rękawic. Miękkie gumowe uchwyty chronią powierzchnię nart i snowboardów przed zarysowaniami. Bagażnik jest zamykany, co uniemożliwia kradzież sprzętu.

Thule SnowPack Extender

Thule SnowPack Extender został gruntowanie przetestowany – zarówno w Thule Test Center, jak i podczas testów terenowych – dlatego spełnia wymagania najbardziej rygorystycznych międzynarodowych norm dotyczących bezpieczeństwa.

Materiały informacyjne Thule

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0