HomeNowości z rynku

FeiyuTech rozpoczyna współpracę ze Snow PR

FeiyuTech, wiodący producent urządzeń stabilizujących do kamer sportowych, smartfonów i aparatów cyfrowych, powierzył Snow PR przygotowanie strategii komunikacji i prowadzenie działań z zakresu public relations w Polsce.  W ramach stałej obsługi agencja będzie odpowiedzialna za komunikację z mediami, współpracę z blogerami oraz twórcami video.

Gimbale, które pozwalają uzyskać stabilny i płynny obraz z kamer sportowych, smartfonów lub aparatów cyfrowych, wniosły nową jakość do świata sportów akcji i outdoorowych, z którego wyrasta zespół Snow PR. Podobnie jak w przypadku klientów, z którymi mamy już przyjemność współpracować, to osobiste doświadczenie członków naszego teamu sprawia, że doskonale rozumiemy markę oraz jej grupę docelową – komentuje Andrzej Lesiewski, właściciel agencji specjalizującej się w działaniach komunikacyjnych prowadzonych dla marek z branży outdoorowej oraz organizacji eventów sportowych.

Snow PR współpracuje bezpośrednio z centralą marki w chińskim Guilin, w porozumieniu z polskim dystrybutorem produktów FeiyuTech, firmą Freeway OMT Sp. z o.o. z Poznania.

Więcej informacji znaleźć można na stronach:

www.snowpr.pl

www.feiyu-tech.com

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0