HomeNowości z rynku

Łukasz Tulej rozpoczął współpracę z marką Asolo

W tym roku, włoską markę produkującą obuwie górskie ASOLO, wspierać będzie swoim doświadczeniem, pomysłami, wreszcie nietuzinkowym spojrzeniem na współczesny outdoor – Łukasz Tulej.

Łukasz, z wykształcenia socjolog, z zamiłowania przyrodnik i podróżnik, to były pracownik korporacji, który w pewnym momencie postanowił zmienić swoje życie, być może idąc za myślą niezastąpionego Ryszard Kapuścińskiego iż, „..w pewnych momentach życia, zaczynamy je czytać od nowa”. To odczytywanie „de novo”, w przypadku Łukasza, wiązało się z nowymi wyzwaniami, przełamaniem wewnętrznych barier, porzuceniem rutyny.
Marka ASOLO, doceniła Łukasza za pracę i serce jakie wkłada w swoje życiowe credo:
naukę outdooru przez doświadczenie i próbę ukazania nam, jak zaadaptować się do panujących warunków, nie posiadając żadnego sprzętu i wyposażenia.

Łukasz Tulej (fot. zielonastrona.net)

W tym roku, ten instruktor surwiwalu (PAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), po raz trzeci prowadził będzie dla nas bardzo interesujący cykl programów Naturalnie Polska na kanale Planete+. Wędrować będzie z kamerą po często zapomnianych polskich duktach, spotykając po drodze ciekawych ludzi oraz zaskakując nas niejednokrotnie i ukazując coś, o czym często zapominamy w naszym „sformatowanym życiu”, że aby przeżyć przygodę, wystarczy prosty ekwipunek…

Informacja marki Asolo

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0