HomeImprezy outdoor

Wolfskin Stories Event – Martyna Wojciechowska i Jack Wolfskin zapraszają pasjonatów podróży

Po raz pierwszy marka Jack Wolfskin, we współpracy z projektem WilczaStrona.com, połączą entuzjastów podróży i dobrego życia. Wolfskin Stories Event, to wydarzenie dla każdego, kto poszukuje inspiracji!

Już 28 października, w Warszawie (Airport Hotel Okęcie), odbędzie się spotkanie skupiające prawdziwe „wilcze” osobowości. Motto wydarzenia, to: Podróże – Rozwój – Inspiracje. Swoimi wyjątkowymi historiami podzielą się podróżnicy, mówcy, trenerzy, którzy żyjąc w drodze i zrozumieniu wewnętrznych potrzeb odnajdują poczucie spełnienia, będą nimi: Martyna Wojciechowska, Tomasz Michniewicz, Mateusz Waligóra, Joanna Sajko, Magda Bębenek, Bartosz Malinowski, Waldemar Dziwniel oraz Przedstawiciele Stowarzyszenia dla Natury „Wilk”. Prelegenci poruszą tematy związane z potrzebą odkrywania siebie, przesuwaniem własnego horyzontu, spełnianiem marzeń, osiąganiem niemożliwego. Będzie także wiele przykładów na to, jak podróżowanie i poznawanie innych kultur ubogaca nasze życie.

Wolfskin Stories Event, to wyjątkowe historie z krańców świata, ogromna dawka pozytywnej energii oraz impuls do rozwoju i odkrycia swojej „wilczej strony”. Na miejscu czekać będą na Uczestników wyjątkowi Prelegenci z autorskimi prezentacjami i Strefa Podróżnicza, z wieloma atrakcjami! Jak mówią organizatorzy: Bardzo starannie dobrani prelegenci o uznanej marce oraz tematyka prelekcji gwarantują potężną dawkę inspiracji przez cały dzień. Mimo, że jest to pierwsza edycja Wolfskin Stories Event jesteśmy przekonani, że wydarzenie spotka się z pozytywnym odbiorem i uda się przebudzić „wilczą naturę” w niejednej duszy. Nie możemy się doczekać 28 października! 

Zarówno Jack Wolfskin Polska, jak i projekt Wilcza Strona, dbają o odpowiedzialność i równowagę w środowisku. Kolejnym ze wspólnych mianowników jest dla organizatorów zamiłowanie do dzikości i natury, dlatego też, biorąc udział w Wolfskin Stories Event wspierasz Stowarzyszenie dla Natury „Wilk”, działające na rzecz ochrony wilków w Polsce!

Bilety już w sprzedaży. Więcej informacji oraz bilety na imprezę, na: www.wilczastrona.com/wse.

Widzimy się na miejscu! AUUU!

Informacja prasowa marki Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0