HomeNowości z rynku

Jak wygrać z zimnem w stylu Patagonii

Zima nadchodzi wielkimi krokami, gdzieniegdzie zdążyła już zapukać do drzwi, a nawet wejść do przedpokoju. W Tatrach założono już pierwsze ślady na nartach. I choć w stosunku do zapowiedzi, że czeka nas zima stulecia, można pozostać sceptycznym, to sezon na marznięcie trzeba uznać za otwarty. Dla wszystkich szczękających zębami, Patagonia oferuje przebogatą ofertę ciepłych ubrań na każde warunki pogodowe. Przedstawiamy trzy ciekawe propozycje, będące hitami sprzedażowymi.

Pep Fujas w kurtce Nano Puff® (fot. Blake Jorgenson)

Pierwsza z nich, to klasyk w ofercie Kalifornijskiej firmy – kurtka Down Sweater. Występuje w wersjach damskiej i męskiej, z kapturem, bez oraz jako kamizelka. Doskonale skrojona, tak pod względem estetycznym, co funkcjonalnym, równie dobrze sprawdzi się w mieście, jak w górach. Wypełniona jest puchem o sprężystości 800 cui, pochodzącym z Polski, z monitorowanej hodowli i zapewnia wysoki komfort cieplny i dużą kompresowalność. Uszyta jest w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, z hydrofobowym wykończeniem DWR.

Down Sweater

Tych, którzy poszukują ociepliny syntetycznej zainteresować może Nano Puff® – najpopularniejsza z kurtek Patagonii. Dostępna jest, podobnie jak Down Sweater, w wersji z i bez kaptura, jako kamizelka i pullover, wszystko w licznych wariantach kolorystycznych. Materiał z którego jest wykonana, to również recyklingowany poliester z wykończeniem DWR, a wypełnienie to ocieplina stworzona na zamówienie Patagonii, PrimaLoft® Gold Insulation Eco. Nie jest tak ciepła jak puch, jednak sprawuje się zdecydowanie lepiej w wilgotnych warunkach. Inne są również przeszycia, które nadają Nano Puff® bardziej casualowy i miejski, mniej techniczny styl.

Nano Puff

Doskonałą propozycją dla aktywnych jest Nano-Air®. Jest to bluza, mogąca przy bezdeszczowej pogodzie służyć jako warstwa wierzchnia, zaś w połączeniu z hardshellem tworzy doskonałą warstwę środkową. Jest bardzo ciepła, miękka, elastyczna i przyjemna w dotyku, posiada również doskonałe właściwości oddychające i bardzo szybko schnie. Materiał zewnętrzny to nylon ripstop z hydrofobowym wykończeniem DWR, a ocieplina to opracowane przez Patagonię wypełnienie FullRange®. Nano-Air® to produkt bardzo techniczny, ale też uniwersalny, zapewniający komfort w każdej sytuacji – na nartach, w turystyce, wspinaczce górskiej, na rowerze, czy niedzielnym spacerze.

Nano Air

Nastanie jesieni i zimy wcale nie oznacza konieczności marznięcia i siedzenia w domu przy kaloryferze. Z całego serca polecamy zaopatrzyć się w odpowiednią odzież i czerpać radość z aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0