HomeRynek outdoorNowości z rynku

Przed nami kiermasz sprzętu i odzieży outdoorowej na 15. Krakowskim Festiwalu Górskim

Właściwie nie ma w Polsce innego miejsca, w którym można spotkać tak wiele różnorodnych marek i produktów outdoorowych w jednym miejscu. Na kiermaszu Krakowskiego Festiwalu Górskiego wystawiają się czołowi zagraniczni producenci, a tuż obok zarówno te większe jak i niszowe polskie marki, które nie odbiegają jakością od światowych firm. Dlatego właśnie kiermasz KFG to najlepsze marki, najlepsze produkty i oczywiście najlepsze ceny.

Kiermasz KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Pytania o to jakie marki będą w tym roku na kiermaszu pojawiają się na długie tygodnie przed pierwszym weekendem grudnia. Krakowski Festiwal Górski jest istotnym punktem w strategii kompletowania sprzętu na kolejny sezon. O jakie produkty w tym roku będziemy mogli uzupełnić swoją górską szafę? Jak co roku w korytarzach Uniwersytetu Ekonomicznego wystawią się dystrybutorzy zagranicznych marek, polscy producenci, regiony turystyczne, sklepy outdoorowe, księgarnie i wydawnictwa, a także targi sportowo-outdoorowe.

Kiermasz KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Kiermasz KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Na kiermaszu zobaczymy m.in. takie marki jak: Marmot, Petzl, Aku, Berghaus, Boreal, C.A.M.P., Grivel, Keen, Mammut, Nikwax, Patagonia, Salomon, Scarpa, The North Face, Black Diamond, Evolv, Gregory, Ticket to The Moon, Julbo, Contigo i Pacsafe. Polskich producentów będą reprezentować m.in.: Aura by Yeti, Pajak, Montano, Cumulus, Brubeck, Melo Me, Heardbeat, Head Crash, T-Wall, Majesty, Kuźnia Szpeju, Flow Experience, Lyo Food, Funaticos, Maniac, Vbloc oraz marki związane z designem, w tym m.in. IBROM Garaż Ceramiki, kubki emaliowe i produkty z Nepalu. Nie zabraknie także przedstawicieli sklepów, którzy na stoiskach zaprezentują wiele marek – wystawi się Polar Sport, Woda Góry Las, Sklep Podróżnika, nastopy.pl, Kolba oraz Decathlon. Fani literatury górskiej najnowsze i nieco starsze pozycje książkowe i magazyny będą mogli nabyć na stoisku księgarni, Magazynu „Góry”, Magazynu Turystyki Górskiej „n.p.m.” oraz księgarni wspinanie.pl.

Mapa kiermaszu na 15. Krakowskim Festiwalu Górskim

Kiermasz KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Będzie można również zapoznać się z ofertą branżowych targów ISPO MUNICH, towarzystwa ubezpieczeniowego PZU, regionów Tyrol i Innsbruck, czołowego producenta laminatów – GORE, a także BluEmu, 5+ Szkoły Górskiej, Klubu Wysokogórskiego Kraków i Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki.

Kiermasz będzie działał przez wszystkie trzy dni 15. Krakowskiego Festiwalu Górskiego:

  • Piątek – w godz. 15.00 – 21.30
  • Sobota – w godz. 09.30 – 21.00
  • Niedziela – w godz. 09.45 – 17.00

Przypominamy, że na kiermaszu nie ma możliwości płacenia kartą, trzeba być więc zaopatrzonym w gotówkę.

Krakowski Festiwal Górski odbywa się w Pawilonie Dydaktyczno-Sportowym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Więcej informacji o festiwalu znajduje się na stronie kfg.pl.

***

15. Krakowski Festiwal Górski odbywa się pod patronatem 4outdoor Biznes

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0