HomeNowości z rynkuPraca

E-Pamir rekrutuje. Praca dla studentów

Sklep E-Pamir w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisku: Sprzedawca – Doradca Klienta. Praca dla studentów.

Opis stanowiska:
  • Sprzedaż i obsługa klientów w sklepie stacjonarnym
  • Dbanie o ekspozycję, zmianę aranżacji i porządek w sklepie
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Znajomość asortymentu z branży outdoorowej
  • Kreatywne i samodzielne rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Uprawianie turystyki/wspinaczki będzie dodatkowym atutem
  • Status studenta
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Profesjonalne szkolenia oraz testy sprzętu turystycznego
  • Zniżki pracownicze
  • Bezpłatny dostęp do ściany wspinaczkowej
Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: kontakt@e-pamir.pl.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Na dokumenty aplikacyjne czekamy do końca grudnia 2017 r.
Informacja sklepu E-Pamir

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0