HomeRynek outdoorImprezy outdoor

ISPO Munich Sports Week 2018: całe miasto ogarnięte sportowym szaleństwem

Raz do roku Monachium gości u siebie branżę sportową: podczas targów ISPO Munich (28–31 stycznia 2018 r.) ponad 2700 międzynarodowych wystawców zaprezentuje najnowsze trendy i produkty – począwszy od sprzętu, a kończąc na modzie – dla około 80 tysięcy gości branżowych. Ta sportowa atmosfera będzie odczuwalna również poza halami targowymi dzięki imprezie ISPO Munich Sports Week, podczas której przez tydzień będą organizowane liczne wydarzenia w stolicy Bawarii we współpracy ze sklepami z Monachium. Wydarzenie zostanie zainaugurowane biegiem nocnym ISPO Munich Night Run w dniu 27. stycznia 2018 r. w Parku Olimpijskim.

Bawarska stolica stanie się centrum sportu (fot. ISPO Munich)

Cały tydzień dla sportu

Detaliści, sklepy markowe oraz sklepy specjalistyczne, we współpracy z ISPO Munich, zmienią całe centrum Monachium w strefę przygody aż do 3 lutego. Entuzjaści sportu będą mogli brać udział w darmowych imprezach i aktywnościach. Wiele monachijskich sklepów – włączając w to Sport2000, Intersport Group, Globetrotter, Keller Sports, Rose Bikes, SportCheck oraz Sport Tiedje – będzie organizować w swoich placówkach warsztaty, ekscytujące prezentacje oraz sesje rozdawania autografów.

Bieganie trailowe wkracza do miasta: ISPO Munich Night Run

ISPO Munich Sports Week zostanie zainaugurowany biegiem nocnym ISPO Munich Night Run wieczorem 27. stycznia. Trasa biegu poprowadzi uczestników przez monachijski Park Olimpijski i będzie to wydarzenie niecierpliwie oczekiwane przez wszystkich entuzjastów biegania. Start do pętli o długości 5 lub 10 kilometrów odbędzie się o 18:00. Biegacze mogą zdecydować jaki dystans chcą przebiec w zależności od swojej formy, nastroju i zachcianki. Jak tylko miną linę mety, otrzymają dyplom i będą mieć szansę na wygranie jednego z 50 biletów na ISPO Munich, które zazwyczaj są dostępne tylko dla osób z branży sportowej. Pokazy muzyki i światła będą stanowić oprawę tego nocnego biegu wiodącego przez miejsca o bogatych tradycjach.

Więcej szczegółów dotyczących ISPO Munich Night Run oraz rejestracja uczestników na: https://www.ispo.com/sportsweek

Źródło: ISPO Munich

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0