HomeRynek outdoor

Warsaw Ski&Outdoor Show, czyli mnóstwo sprzętu i wyposażenia sportowo-turystycznego oraz turystyka zimowa na III World Travel Show

Największe w Polsce targi turystyczne World Travel Show rosną w siłę. Podczas trzeciej edycji imprezy zorganizowany zostanie nowy salon – Ski&Outdoor Show, który dołączy do salonów: Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Camper&Caravan oraz Warszawskiego Salonu Jachtowego. Targi odbędą się w dniach 19-21 października, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Patronem honorowym imprezy są Polska Organizacja Turystyczna i PTTK.

To będzie doskonała okazja do zaprezentowania produktów i usług sportowych i turystycznych tysiącom osób zainteresowanych podróżami, sportem i aktywnym trybem życia. Poprzednią edycję World Travel Show odwiedziło aż 45 620 osób. Odwiedzających przyciągnęły niezwykłe atrakcje: spotkania z ponad 50 podróżnikami, pokazy i prezentacje oferty turystycznej i kulturalnej krajów i regionów z całego świata, sztuczna plaża z dwoma basenami, basen nurkowy, setki camperów i jachtów oraz wielki, międzynarodowy zlot caravaningowy.

W tym roku ma być jeszcze lepiej i ciekawiej: na targi przygotowano aż 100 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Organizatorzy szacują, że wydarzenie przyciągnie nawet 60 000 osób. Wydarzenie jest szeroko promowane w mediach.

Nowy salon Ski&Outdoor to kontynuacja i rozwinięcie cieszącej się dużą popularnością ubiegłorocznej Strefy Outdoor. Zakres tematyczny Salonu obejmuje: sporty zimowe (od sprzętu, przez akcesoria, po szkoły i ośrodki narciarskie z kraju i zagranicy), turystykę namiotową i campingową (namioty i wyposażenie campingowe), akcesoria outdoor, wspinaczkę (sprzęt, akcesoria, usługi), a także trendy modowe ski&outdoor. W salonie zorganizowana zostanie także giełda sprzętu.

III World Travel Show odbędą się w dniach 19-21 października, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na targi dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy.

Więcej informacji: campercaravanshow.com.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0