HomeNowości z rynku

Fjord Nansen prezentuje Test Team

Od kilku lat towarzyszy nam hasło Be wild at heart – Miej dzikość w sercu, dlatego do naszego Test Teamu staramy się dobierać tych, którzy tę energię mają i potrafią nią zarażać innych. To oni postanowili zaufać naszej marce i zgodzili się ją reprezentować podczas swoich wyjazdów. Jako pierwsi też testują nasze produkty i sprawdzają je w boju. Przedstawiamy Wam Fjord Nansen Test Team.

Olek Doba – Był szybownikiem, spadochroniarzem, kolarzem, żeglarzem i sternikiem. Jednak największą jego pasją jest kajakarstwo. Jako jedyny na świecie, trzykrotnie, samotnie, o sile własnych mięśni, przepłynął kajakiem Atlantyk. Trzecia atlantycka wyprawa była w 2017 roku, gdy Olek miał 71 lat! Za swoje osiągnięcia kajakarskie został wyróżniony nagrodą The Adventurer Of The Year by National Geographic, Super Kolosem, a także wieloma innymi nagrodami.

Bartosz Czauderna – Wielokrotny Mistrz Polski, brązowy medalista Mistrzostw Europy oraz Pucharu Świata. Zajmuje się także kajakarstwem ekstremalnym organizując ekspedycje na całym świecie celem spłynięcia najtrudniejszych rzek. Kocha wszelki sport i podróże, jest hiperaktywny, ciężko usiedzieć mu w jednym miejscu, a czas najchętniej spędza na wodzie lub uprawiając inne sporty.

Krzysztof Kochanowicz – przewodnik, dziennikarz, organizator aktywnego wypoczynku, założyciel Grupy Rowerowej 3miasto. Fascynuje go kraj, w którym mieszka – Polska. Widzi w niej wiele piękna, którym dzieli się z czytelnikami na łamach regionalnego portalu. Ma na swoim koncie ponad pięćset artykułów ze szczegółowo opisanymi trasami rowerowymi, pieszymi, bądź kajakowymi. Jest inspiracją dla wielu mieszkańców trójmiejskiej aglomeracji a także przyjezdnych.

Piotr Suchenia – Pierwszy Polak, który wygrał North Pole Marathon. Startował w wielu maratonach m.in. w Bangkoku, Berlinie, Wiedniu, Frankfurcie, Tromso, na Majorce, Jamajce, ale zdecydowanie bardziej spodobały mu się biegi w ekstremalnych warunkach np. na Spitsbergenie (1-msc. 2016). Zawodowo zajmuję się organizacją imprez sportowych.

Więcej zdjęć i informacji o Fjord Nansen Test Team znajdziecie na www.fjordnansen.pl

Informacja prasowa Fjord Nansen

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0