HomeRynek outdoor

European Outdoor Summit 2018 – zarejestruj swój udział ze zniżką „early bird”!

Od kilku dni można już zgłaszać się internetowo na najważniejszą konferencję outdoorowego biznesu – European Outdoor Summit. W tym roku wydarzenie zagości w szwedzkim Malmӧ w dniach 19-20 września. Do 27 lipca działa oferta ze zniżką „early bird” – formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie europeanoutdoorsummit.com.

Będzie to już szósta edycja spotkania na szczycie, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób i firm związanych z branżą outdooru. Po zeszłorocznym sukcesie w Treviso, możemy być już pewni, że to organizowane przez EOG (European Outdoor Group) wydarzenie wpisało się na stałe w kalendarz imprez naszej branży. EOS 2017 odwiedziło łącznie 270 delegatów z całej Europy, aby pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem i podyskutować na temat przyszłości outdooru.

Hasłem tegorocznej imprezy jest: „The Outdoor Industry – A Progressive Business Sector”, a szczególna uwaga zwrócona zostanie na zagadnienia związane z „Outdoor Digital” („Cyfrowy Outdoor”).

Partnerem EOS 2018 jest Scandinavian Outdoor Group (SOG). Sara Wänseth, sekretarz generalny SOG komentuje:

Podczas szczytu w Treviso obiecaliśmy współorganizować EOS 2019. Z przyjemnością podejmiemy to wyzwanie. Jesteśmy dumni, że Szwecja będzie miała okazję, po raz kolejny być gospodarzem dla tego wydarzenia (pierwszy EOS odbył się w Sztokholmie w 2013 r.). Naszym głównym celem jest zapewnienie uczestnikom szczytu inspirujących prelekcji, dyskusji oraz miejskich aktywności outdoorowych!

EOS 2018 odbędzie się Clarion Hotel & Congress Malmӧ Live

Tegoroczny EOS odbędzie się Clarion Hotel & Congress Malmӧ Live. Koszty uczestnictwa w konferencji w rabatem „early bird” wynosi ok. 550 Euro – opłata musi być dokonana do 27 lipca. Po tej dacie koszt wzrośnie do ok. 650 Euro. Opłata uwzględnia pełny program konferencji oraz Networking Evening (19 września).

Koszt noclegu nie są wliczone w cenę – organizatorzy sugerują noclegi w Clarion Hotel, który połączony jest centrum kongresowym Malmӧ Live. Hotel oferuje ponad 400 miejsc z pięknym widokiem na miasto. Rezerwacji pokoju można dokonać również korzystając z linku na stronie EOS – cena za 1 os. pokój ze śniadaniem to ok. 155 Euro, 2 os. pokój ze śniadaniem – ok. 175 Euro. Oczywiście tę propozycję należy traktować jako jedną z opcji – oferta noclegowa Malmӧ jest szeroka i uwzględnia również bardziej „budżetowe” rozwiązania.

Wśród najważniejszych sponsorów konferencji znajdziemy: W.L Gore & Associates, Vibram, ISPO i region Skåne. Organizatorzy EOS 2018 ogłosili niedawno kolejnego głównego sponsora eventu – zostały nim targi IWA OutdoorClassics. Targi IWA Outdoor Classics to wiodąca w świecie impreza z zakresu sportów strzeleckich, myślistwa, sprzętu outdoor oraz systemów zabezpieczeń. Najbliższa edycja planowana jest na 8-11 marca 2019 roku w centrum wystawienniczym w Norymberdze.

EOS jak co roku będzie obfitował w pełne inspiracji wykłady i seminaria prowadzone przez doświadczonych prelegentów i specjalistów z różnych dziedzin produkcji, handlu i marketingu, powiązanych z rynkiem outdooru i nie tylko. Coroczne spotkania na szczycie stwarzają możliwości edukacyjne, ale również są doskonałą okazją do dyskusji, wymiany poglądów i informacji dla liderów branży. Do tej pory w konferencji nie brali udziału liderzy polskiego rynku sportowo-outdoorowego – pora na to, aby w końcu na EOS pojawiła silna polska reprezentacja!

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0