HomeImprezy outdoor

ISPO Academy 2018 – Highlights

Siódma edycja polskiej konferencji ISPO Academy rozpoczyna się w środę. Oprócz interesujących prelekcji, warsztatów i okazji do dyskusji w branżowym gronie, organizatorzy zapewnią uczestnikom także szereg dodatkowych atrakcji.

HOKA ONE ONE Night Run

Nocny bieg z czołówkami w towarzystwie Mistrzyni Polski – Edyty Lewandowskiej! Przetestuj wybrany model butów HOKA ONE ONE podczas biegu z Mistrzynią Polski! Punkt testowy będzie zorganizowany w holu przy recepcji głównej w hotelu i będzie otwarty na godzinę przed biegiem, tj. 17.10.2018 (środa) w godz. 18:00 – 19:00.

ISPO Academy Runner’s Point organizują przedstawiciele marki Hoka One One (fot. materiały organizatora)

Dotacje eksportowe – zapytaj eksperta!

Podczas trwania ISPO Academy macie Państwo możliwość spotkać się z Panią Moniką Kiedrowicz z firmy ProExpo na indywidualne konsultacje w zakresie dotacji eksportowych (ze środków krajowych oraz unijnych) i zapytać o możliwe dotacje dla Państwa firmy, rozwiać wątpliwości w zakresie programu, z którego już pozyskujecie Państwo środki, a także poprosić o doradztwo w zakresie strategii eksportowej.

Nasz ekspert będzie dostępny przed główną salą konferencyjną, w godzinach:

  • 17.10.2018 (środa), 12:00–17:30
  • 18.10.2018 (czwartek), 9:00–15:00

JOGA powered by SPOKEY

Zdobądź pozytywną energię na cały dzień! Marka SPOKEY proponuje tegorocznym uczestnikom ISPO Academy zdrowy i energetyzujący początek dnia. W czwartek, 18.10.2018 w godzinach 8:00–8:30, odbędzie się sesja jogi –  JOGA powered by SPOKEY.

Marka Spokey zapewni uczestnikom konferencji poranny trening jogi (fot. Spokey)

Bikepacking

Podczas ISPO Academy dziennikarze sportowi będą mieli możliwość wzięcia udziału w evencie bikepackingowym, a uczestnicy konferencji w warsztatach z bikepackingu, czyli doradztwa i doboru optymalnego sprzętu na tego typu wycieczki. Więcej informacji o Bikepackingu znajdziecie w artykule.

Bikepacking (fot. Adam Klimek)

Miasteczko namiotowe FERRINO CAMP

Przeżyj mikroprzygodę! Zanocuj w namiocie FERRINO podczas ISPO Academy w Otwocku! O licznych zaletach i niezawodności produktów Ferrino będą mogli przekonać się osobiście uczestnicy tegorocznej konferencji ISPO Academy 2018, nocując w zorganizowanym przez markę Ferrino miasteczku namiotowym FERRINO CAMP w Otwocku koło Warszawy nad malowniczą rzeką Świder.

Ferrino Camp – alternatywny nocleg na łonie natury (fot. materiały Ferrino)

Źródło: informacje organizatora

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0