HomeNowości z rynku

Nowości Deuter na sezon 2018/2019

Przedstawiamy nowości marki Deuter na sezon 2018/2019.

Nowości Deuter na sezon 2018/2019 – torba biodrowa Pulse 1 (fot. Deuter)

Legendarny, niemiecki producent na sezon 2018/2019 przygotował zupełnie odmienioną linię toreb biodrowych z serii Pulse. Najnowsza linia liczy trzy torebki: Pulse 1, Pulse 2 oraz Pulse 3. Pierwsze dwie ważą odpowiednio 120 g i 140 g i posiadają specjalny uchwyt na bidon. Wydłużony względem poprzednika kształt poprawia rozłożenie ciężaru oraz stabilność. Pulse 1 od Pulse 2 różni się przede wszystkim ilością kieszonek. Najciekawsza nowością jest bez dwóch zdań Pulse 3. Jest to pierwsza torebka marki Deuter przystosowana do współpracy z bukłakiem o pojemności 1,5 l który jest dostępny do kupienia jako akcesorium. Nie jest to jednak byle jaki bukłak. Został on specjalnie zaprojektowany pod kątem Pulse 3, posiada więc wyjątkowy podłużny kształt dzięki czemu doskonale układa się w pasie. „Trójka” jest największą torebką z całej serii i ma aż 5 litrów pojemności, dzięki czemu nada się także na dłuższe wycieczki rowerowe czy do biegania. Niezależnie który model wybierzemy to każdy z nich będzie dostępny w trzech kolorach: black, bay oraz cranberry.

Nowości Deuter na sezon 2018/2019 – torba biodrowa Pulse 3 wraz ze specjalnym bukłakiem na wodę (fot. Deuter)

Torebki to nie jedyna nowość. Zadowoleni będą wspinacze, a konkretnie płeć piękna. Wspinaczkowy plecak Gravity Motion jest od teraz dostępny także w wersji SL czy specjalnie dla kobiet. Pojemność jest taka sama jak wersji męskiej czyli wynosi 35 litrów. Plecak można nosić również jak torbę dzięki specjalnemu uchwytowi . Dostęp do wnętrza jest niezwykle łatwy za sprawą zamka poprowadzoną przez całą wysokość pleców. Dostęp do szpeju nigdy nie był łatwiejszy. Tak samo jak w wersji męskiej plecak umożliwia bardzo łatwe przytroczenie karimaty. Motion SL występuje w dwóch kolorach: maron-arctic oraz arctic-navy. Aby mężczyźni nie czuli się gorsi, od tego sezonu do koloru navy-granite dołożony został także khaki-navy.

Nowości Deuter na sezon 2018/2019 – wspinaczkowy plecak Gravity Motion w wersji SL (fot. Deuter)

Damskiej wersji doczekał się także Gravity Pitch 12 czyli najmniejszy i najlżejszy ale ciągle bardzo praktyczny model wspinaczkowy który sprawdzi się na drogach wielowyciągowych na których nie potrzeba wielkiej ilości sprzętu. Dostępny w kolorach maron-arctic oraz arctic-navy.

Nowości Deuter na sezon 2018/2019 – wspinaczkowy plecak Gravity Pitch 12 w wersji SL (fot. Deuter)

Gravity Rock&Roll wzorem mniejszych braci także jest już dostępny w wersji SL. Pojemność względem wersji męskiej została zredukowana o 2 litry. Zamiast 30 l jest teraz 28 l. Oczywiście wersja damska również jest bardzo lekka i zachowała wszystkie sprytne rozwiązania z męskiej wersji. Uchwyty na czekan, mocowanie liny, możliwość zamocowania uchwytu na kask czy kompatybilność z system nawadniania, to wszystko znajdziemy w Gravity Rock&Roll 28 SL. Dostępne kolory to maron-arctic oraz arctic-navy.

Nowości Deuter na sezon 2018/2019 – plecak Gravity Rock&Roll 28 SL (fot. Deuter)

Gravity Expedition to jeden z największych modeli wspinaczkowych w ofercie Deuter’a. Od tego sezonu do wersji 45+ dołączyła wersja 42+ SL czyli kolejny ukłon w stronę Pań. Minimalistyczna konstrukcja zaowocowała niezwykle niską waga wynoszącą 820 g. Tak samo jak w Rock&Roll znajdziemy tu mocowania na czekany, plecak również jest kompatybilny z systemem nawodnienia. Tylko w tym modelu znajdziemy jednak klasyczną klapę która na dodatek jest odpinana.

Nowości Deuter na sezon 2018/2019 – plecak Gravity Expedition 42+ SL (fot. Deuter)

Vista to zupełnie nowa linia plecaków miejskich. Prosta konstrukcja i gustowna stonowana kolorystyka sprawiają, że idealnie nadaje się do podbijania miejskiej dżungli i codziennego użytku. Na nową linie składają się trzy modele, a do ich produkcji nie używano związków PFC. Vista Skip to najmniejszy jej przedstawiciel. Waży 400 g i ma pojemność 14 litrów. Vista skip jest cięższa o 20 g, a pojemność wzrosła o 2 litry. Największa jest Vista Spot której pojemność to 18 litrów. Spot oraz Chap posiadają kieszeń z organizerem oraz kieszeń na telefon. Każdy model dostępny będzie w aż czterech kolorach: black, midnight, maron-arctic, khaki-navy.

Nowości Deuter na sezon 2018/2019 – plecaki: Vista Chap, Vista Skip i Vista Spot (fot. Deuter)

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0