HomeRynek outdoor

Martes Sport w grudniu 2018 r. otworzył cztery nowe sklepy

Pod koniec roku Martes Sport zagęszcza sieć swoich sklepów z odzieżą i sprzętem turystycznym oraz sportowym. Kolejne nowe salony powstały w Kościanie, Staszowie, Babicach Nowych i Skarżysku-Kamiennej. Łącznie na koniec 2018 r. sieć Martes liczy 304 sklepy.

Siedziba Martes Sport w Bielsku-Białej (fot. martessport.com.pl)

Martes Sport, podobnie jak Decathlon jest sklepem multibrandowym oferującym produkty sportowe i turystyczne w bardzo przystępnych cenach. Rozmiary sklepów Martes są jednak zazwyczaj mniejsze, a asortyment nieco zawężony – pod tym względem przypominają, droższe salony Intersportu. Jednak podczas gdy sklepy Decathlon i Intersport zlokalizowane są w większości w dużych miastach, salony Martes Sport znajdziemy w całej Polsce, również w mniejszych miejscowościach.

Decathlon ma w Polsce aktualnie 53 punkty sprzedaży, Intersport – 28, a Martes Sport – 304.

Jeden z salonów Martes Sport zlokalizowany w centrum handlowym (fot. martessport.com.pl)

Pierwszy sklep Martes Sport powstał w 2005 r. w Czeladzi. Od tej pory w całej Polsce regularnie powstają nowe salony. Największy przyrost ich ilości mogliśmy obserwować w ciągu ostatnich czterech lat. W tym czasie przybyło ponad 200 nowych punktów sprzedaży. Najnowsze z nich otwarto w grudniu 2018 r.:

  • Staszów – 6 grudnia
  • Kościan – 8 grudnia
  • Babice Nowe – 15 grudnia
  • Skarżysko-Kamienna – 21 grudnia

Nowy sklep otwarty pod koniec roku 2018 (fot. Martes Sport – profil FB)

Martes Sport jest siecią wielkopowierzchniowych sklepów sportowych, ale również producentem i dystrybutorem sprzętu sportowego. Do koronnych marek dostępnych w salonach Martes zaliczają się: Arena, AquaWave, Brugi, Bejo, Colmar, Coolslide, Elbrus, Hi-Tec, Huari, Iguana, IQ, Magnum oraz Nike Accessories.

Michał Gurgul
źródło: sklepmartes.pl, martessport.com.pl, decathlon.pl, intersport.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0