HomeLudzie branży outdoor

Jack Wolfskin wspiera WOŚP – licytacja kurtki Martyny Wojciechowskiej

Finał Wielkiej Orkiestry za nami, jednak licytacje specjalne dopiero nabierają rozpędu. Z tej okazji Jack Wolfskin Polska i Ambasadorka marki – Martyna Wojciechowska postanowili wspólnie przekazać wyjątkowy prezent, jakim jest kurtka The Cook Parka, której Martyna używała podczas kręcenia programu „Kobieta na krańcu świata”.

Martyna Wojciechowska podczas kręcenia odcinka swojego programu na Spitsbergenie (fot. materiały Jack Wolfskin)

W tej dokładnie kurtce, w marcu 2018 roku na Spitsbergenie, Martyna Wojciechowska odwiedziła bohaterkę pierwszego odcinka 10., jubileuszowego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata”.

Wilcza łapka towarzyszyła Martynie już w Mongolii, Boliwii i Pakistanie. Prawdziwe wyzwanie przyszło na Spitsbergenie. Podczas realizacji programu, ekipa pracowała przy odczuwalnej temperaturze -30’C. Z myślą o komforcie pracy w tak skrajnych warunkach, Jack Wolfskin wyposażył załogę w najcieplejsze kurtki z zimowej oferty – model The Cook Parka.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć nagrywanie kolejnej niesamowitej historii na krańcu świata, a teraz możemy przekazać kurtkę do aukcji charytatywnej.

Kurtka przekroczyła już swoją wartość, licytacja kończy się 22.01. Link do aukcji charytatywnej znajduje się tutaj.

Zapraszamy do licytacji! (fot. materiały Jack Wolfskin)

Informacja Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0