HomeNowości z rynku

Narciarska marka G3 będzie dostępna w Polsce

Przedstawiciel marki Patagonia w Polsce powiększa swoje portfolio o kultową markę narciarską G3. W tym przypadku współpraca będzie oparta o model dystrybucyjny.

Kanadyjska firma G3 Genuine Guide Gear, z siedzibą w North Vancouver, jest niezależnym producentem wiodącego w branży sprzętu dla entuzjastów narciarstwa i snowboardu.

Przedstawiciele marki:

Od czasu naszej pierwszej sondy lawinowej wykonanej w 1995 roku dla przewodników, G3 pozostaje wierna swoim korzeniom. Głównym celem firmy jest produkcja innowacyjnego, trwałego i niezawodnego sprzętu, któremu mogą zaufać profesjonaliści i entuzjaści gór.

Po 20-letniej historii wiodących innowacji w branży i rozwoju nowych produktów, G3 nie spoczywa na laurach. Rzesza użytkowników naturalnie rozrosła się, a backcountry intryguje coraz więcej głównych nurtów narciarskich i snowboardowych.

W skład oferty wchodzą: wiązania, narty, foki oraz akcesoria

Wiązania ZED marki G3 (fot. G3)

Wiązania ION marki G3 (fot. G3)

Wiązania ION LT i ION 10 (fot. G3)

Kolekcja nart marki G3 (fot. G3)

Splitboardy marki G3 (fot. G3)

Kolekcja fok marki G3 (fot. G3)

Inżynierowie G3 ciągle poszukując udoskonalonych rozwiązań i nowych produktów, pozostają pasjonatami narciarstwa, którzy nie są zainteresowani jedynie wytwarzaniem kolejnego sprzętu napędzanego przez udział w rynku. Dzięki narciarzom i snowboardzistom, którzy polegają na naszym sprzęcie ze względu na bezpieczeństwo, wydajność i łatwość podróżowania, nieustannie rzucamy wyzwanie przekraczaniu nowych granic.

Ciesz się i bądź bezpieczny. G3 o to zadba! (fot. G3)

Kontakt w celu uzyskania informacji na temat pełnej kolekcji produktów marki G3 oraz możliwości współpracy:

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0