HomeRynek outdoor

Duże zmiany w portfolio MM Sport

Znany krakowski dystrybutor MM Sport informuje o istotnych zmianach jakie nastąpią w dotychczasowym portfolio marek. Tym samym potwierdzają się nieoficjalne wieści, na temat zmiany polskiego dystrybutora Under Armour. Od 2020 roku za tę markę na naszym rynku będzie odpowiedzialny OTCF. W związku z tym MM Sport sięga po inne marki – na nowo definiując kierunki swoich działań. Obok Keen i Gumbies w jego ofercie pojawią się takie marki – obuwniczo-odzieżowa PAJAR oraz modowa KENDALL+KYLIE. To oznacza, że MM Sport będzie rozwijać się mocniej w kierunku mody sportowej oraz codziennej.

Oto oficjalna informacja MM Sport:

Rok 2020 to szczególny rok dla krakowskiej firmy MM Sport. Oprócz okrągłego 25-lecia istnienia MM Sport, czekają nas zmiany kierunku rozwoju naszej firmy i zmiany w zakresie reprezentowanych w Polsce marek.

W zakresie tych ostatnich, od początku 2020 roku MM Sport nie będzie już reprezentantem i generalnym dystrybutorem marki Under Armour (dalej UA) na Polskę. W bieżącym roku MM Sport dostarcza zamówione przez klientów kolekcje na rok 2019 (wiosna-lato oraz jesień-zima), realizuje domówienia z tych kolekcji do końca roku, a nawet ma prawo realizować dostawy z własnego zapasu przez pierwsze cztery miesiące (do końca kwietnia) 2020 roku. A od kolekcji wiosna-lato 2020, czyli po 11 latach pracy z marką UA, miejsce MM Sport jako dystrybutora na Polskę zajmie firma OTCF, znana jako właściciel marki 4F i to ona będzie już organizować prezentacje kolekcji na rok 2020.

Jeśli chodzi o MM Sport, nie zmienia się status pozostałych „naszych” marek czyli Keen i Gumbies (firma dalej będzie reprezentować tych producentów obuwia na polskim rynku).

Ponadto, nawiązując do zmiany kierunku firmy, informujemy, że niezależnie od reprezentowania marek sportowo-outdoorowych, czym „żyjemy od 1995 roku”, MM Sport będzie rozwijać się mocniej w kierunku mody sportowej oraz mody codziennej.

Pierwsza odsłona tej zmiany , to marki , które wprowadzane są do sprzedaży już jesienią tego roku (aktualnie trwają spotkania prezentacyjne i przyjmowanie są zamówienia na kolekcję Jesień 2019). Są to wysoko pozycjonowana kanadyjska marka obuwniczo-odzieżowa PAJAR oraz modowa marka KENDALL+KYLIE, stworzona przez światowej sławy modelki i celebrytki Kendall i Kylie Jenner [notabene najmłodsza miliarderka na świecie…], wywodzące się z popularnej rodziny Kardashian. Więcej informacji o tych markach znajdziecie w tutaj (pdf).

Kolejne marki, które MM Sport będzie reprezentować w Polsce będą markami z segmentów zarówno mody, mody sportowej, ale również sportu. Więcej informacji o nich w 2 kwartale tego roku, a prezentacje kolekcji wiosna-lato 2020, od których firma zacznie dystrybucję, planowane są na czerwiec tego roku.

MM Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0