HomeRynek outdoor

Spotkanie przedstawicieli POG i Ptak Warsaw Expo

Wczoraj w Nadarzynie w siedzibie targów Ptak Warsaw Expo odbyło się robocze spotkanie przedstawicieli Polish Outdoor Group z organizatorami imprezy Warsaw Ski&Outdoor Show (18-20 października 2019). Tematem rozmowy była koncepcja nowych targów oraz potencjalne korzyści dla wystawców i odwiedzających.

Organizatorzy targów przedstawili zalety Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Centrum wystawiennicze należy bowiem do największych tego typu obiektów w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Na liście największych terenów targowych na świecie z łączną powierzchnią 143 000 m2 Ptak Expo zajmuje 19 miejsce.

Ptak Warsaw Expo to 6 hal i ogromny parking. Kompleks stworzono do organizacji imprez targowych, kongresów i konferencji, eventów promocyjnych i sportowych, koncertów, a także produkcji filmowej.

  • 143 000 m2 powierzchni na halach
  • 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
  • ponad 45 imprez targowych rocznie
  • 15 000 miejsc parkingowych

Zaletą terenów targowych jest również dogodna lokalizacja przy S7 i S8, bliski dojazd z lotniska Chopina.

Spotkanie przedstawicieli POG i Ptak-Expo (fot. Maciej Przywecki)

Warsaw Ski&Outdoor Show to stosunkowo nowa propozycja dla branży narciarskiej i outdoorowej. W tym roku organizatorzy planują bardzo rozwinąć koncept skierowany głównie do masowego odbiorcy. 3-dniowe targi mogą – w zależności od potrzeb wystawców – zacząć się od dnia poświęconego na kontakty b2b.

Pomysłodawcy liczą również na efekt synergii – w tym samym czasie odbywać się będą również 3 inne imprezy – Camper Caravan Show 2019 – Targi Kamperów i Przyczep Kempingowych, Warszawski Salon Jachtowy 2019, World Travel Show 2019 – Międzynarodowe Targi Turystyczne. Dodatkowo planowane są również ciekawe strefy tematyczne, warsztaty oraz spotkania z wybitnymi postaciami świata sportu oraz dalekich podróży.

Spotkanie przedstawicieli POG i Ptak-Expo (fot. Maciej Przywecki)

Dla członków Polish Outdoor Group przewidziana jest bardzo dobra oferta wystawiennicza – szczegóły pojawią się niebawem.

Organizatorzy oczywiście zapraszają całą branżę sportowo-outdoorową do współpracy i rozwijania Warsaw Ski&Outdoor Show.

Piotr Turkot

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0