HomeNowości z rynku

Kolekcja Pacific Crest od The North Face

The North Face przedstawia kolekcję Pacific Crest. To seria klasycznych modeli marki w nowej, żywej i pełnej energii kolorystyce, dzięki której słońce będzie Ci towarzyszyć przez cały rok.

Kolekcja Pacific Crest (fot. The North Face)

Nazwa tej lifestyle’owej kolekcji nawiązuje do legendarnego szlaku pieszego Pacific Crest o długości ponad 4200 km, wiodącego przez trzy amerykańskie stany: Kalifornię, Oregon i Waszyngton. Projektantom udało się połączyć elementy kojarzące się z klasycznymi, outdoorowymi produktami marki ze stylem i kolorystyką, która przypadnie do gustu odkrywcom na co dzień przemierzającym miejskie szlaki.

Kolekcja Pacific Crest (fot. The North Face)

W kolekcji można znaleźć wszystko, co jest niezbędne podczas letniej włóczegi, od t-shirtów, spodenek i bluz do uwielbianej torby Base Camp Duffel oraz całej gamy akcesoriów.

Kolekcja dostępna jest na www.thenorthface.pl i w wybranych sklepach The North Face. Aby śledzić kolejne limitowane kolekcje, warto zajrzeć na Instagram i stronę na Facebooku.

Kolekcja Pacific Crest (fot. The North Face)

***

The North Face powstał w 1966 roku i jest częścią VF Outdoor LLC. Od początku naszą misją jest przygotowywanie sportowców outdoorowych do wypraw i realizacji najśmielszych celów. Jesteśmy wiodącą marką outdoorową, tworzymy przetestowane przez sportowców i sprawdzone w czasie ekspedycji produkty, które pomagają użytkownikom odkrywać świat i definiować na nowo granice ludzkich możliwości. Dbając o zrównoważony rozwój minimalizujemy wpływ na środowisko i chronimy nasz outdoorowy plac zabaw.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0