HomeNowości z rynku

Nagroda Outstanding Outdoor Gold Winner 2019 dla plecaka AIRZONE TREK 35 marki Lowe Alpine

Plecak firmy Lowe Alpine, Airzone Trek 35 otrzymał wyróżnienie „ Outstanding Outdoor – Gold Winner” w kategorii plecaków turystycznych i trekingowych.

Plecak AIRZONE TREK 35 marki Lowe Alpine (fot. Lowe Alpine)

Tuż przed zbliżającymi się targami Outdoor ISPO 2019, które po raz pierwszy odbyły się w Monachium, zebrało się międzynarodowe jury składające się z 21 ekspertów outdooru, dizajnu, sportowców, przedstawicieli prasy branżowej, sklepów oraz użytkowników by wybrać te produkty, które wprowadzają nowatorskie rozwiązania w przemyśle outdoorowym w roku 2020.

Plecak firmy Lowe Alpine – Airzone Trek 35 został uznany przez to grono zwycięzcą nagrody „Outstanding Outdoor – Gold Winner” w kategorii plecaków turystycznych i trekingowych.

Oficjalna ceremonia rozdania nagród odbyła się na targach Outdoor ISPO 2019 w Monachium.

Lowe Alpine – AirZone 35 to rewolucyjny plecak turystyczny, który jest jeszcze wygodniejszy, lżejszy i łatwiejszy w regulacji niż dotychczas. Odnosząca od lat sukcesy seria plecaków AirZone została odnowiona poprzez wprowadzenie całkiem nowego systemu nośnego o nazwie AIRZONE+ z opatentowaną technologią FormKnit™ , która zmienia zasady projektowania wentylowanych systemów nośnych w plecakach turystyczny.

Wentylowany system nośny plecaka Lowe Alpine AirZone Trek 35 zapewnia bezszwowe, oddychające dopasowanie do pleców użytkownika, znacząco zwiększające poczucie komfortu – bez poświęcenia takich cech jak ładowność czy równomierne rozprowadzenie przenoszonego ciężaru. FormKnit™ cechuje zmienny splot odwzorowujący strefy wysokiego pocenia się na plecach, z otwartymi, oddychającymi i rozciągającymi sie strefami. Wykonany jest w całości z jednego kawałka materiału, tak by zapewnić optymalną równowagę między oddychalnością a podparciem przenoszonego ładunku.

Funkcjonalność plecaka Lowe Alpine AirZone Trek wyróżniają także różnorodne kieszenie do wygodnego rozmieszczenia wszelkiego ekwipunku, począwszy od map aż po butelki na wodę, jak również specjalnie zaprojektowane punkty zaczepień do przytroczenia wszelkiego wyposażenia, które może być potrzebne do udanego trekkingu: np. TipGripper® na kije trekingowe czy HeadLocker® na czekany.

Nowa seria AirZone została oficjalnie zaprezentowana odbiorcom i mediom w trakcie targów OutDoor by ISPO 2019. Dostępnych będzie 6 różnych wzorów, które znajdą się na półkach sklepowych w lutym 2020.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0