HomeImprezy outdoor

ISPO Award 2021

Pomimo wyjątkowej formuły, na tegorocznych targach ISPO Munich 2021 nie mogło zabraknąć jednego z najważniejszych elementów targów – nagród ISPO Award. Jak co roku jury złożone z branżowych ekspertów wyłoniło najlepsze produkty marek, które zdecydowały się wziąć udział w konkursie.

***

Odznaka ISPO Award to swojego rodzaju potwierdzenie wyjątkowości produktu – w sferze jakości, funkcjonalności, innowacyjności lub/i zrównoważonego rozwoju. Oczywiście prestiż kosztuje, za zgłoszenie produktu do konkursu trzeba zapłacić, więc w dużej mierze biorą w nim udział duże marki, na szczęście jednak nie tylko (w zeszłym roku nagrodę otrzymał polski Pajak). Samo oglądanie zwycięskich produktów jest ciekawe, bo jakby nie było odzwierciedla trendy, którym aktualnie poddaje się branża sportowa i outdoorowa. W tym roku nagrodę ISPO Award otrzymało łącznie 76 spośród 250 zgłoszonych produktów.

Wśród nagród występuje rozróżnienie:

Ceremonie wręczenia nagród odbyły się na ISPO Munich Online 2021. Teraz znamy już zwycięzców wszystkich czterech kategorii (odnośniki do prezentacji nagrodzonych produktów – Gold Winners):

“Nagroda publiczności”

W tym roku po raz pierwszy przyznano również ISPO Public Choice Award. W głosowaniu na najlepszy produkt spośród Gold Winners mógł wziąć każdy członek ISPO Open Innovation Community, darmowej platformy, która zrzesza aktualnie ok. 70 tys. osób.

  • ISPO Public Choice Award – wyniki (wkrótce)

Wyróżnienia redakcji 4outdoor

Przygotowaliśmy dla Was selekcję produktów, które nam najbardziej zapadły w pamięć:

Red.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0