HomeRynek outdoor

wspinanie.pl – liderem serwisów o tematyce górskiej i wspinaczkowej

wspinanie.pl od lat jest liderem wśród serwisów informacyjnych o tematyce górskiej i wspinaczkowej. Potwierdzają to także najnowsze dane uzyskane przez serwis Similarweb.

Oglądalność serwisów o tematyce wspinaczkowej w okresie od 22 stycznia do 7 lutego 2017 (dzienna liczba wizyt). zdecydowanym liderem jest wspinanie.pl (źródło Similarweb)

Pozycja wspinanie.pl na polskim rynku jest powszechnie znana. Dla wielu zaskoczeniem może być także bardzo wysoka pozycja serwisu wspinanie.pl w stosunku do zagranicznych stron o tej samej tematyce. Pod względem liczby dziennych odwiedzin wspinanie.pl wyprzedza tak znane serwisy anglojęzyczne, jak planetmountain czy 8a.nu.

Oglądalność wybranych światowych serwisów o tematyce wspinaczkowej w okresie od 22 stycznia do 7 lutego 2017 (dzienna liczba wizyt). wspinanie.pl plasuje się na czele (źródło Similarweb)

Serwis wspinanie.pl powstał w 1999 roku. Po 18 latach działalności jest uważany za najlepszy serwis informacyjny o tematyce wspinaczkowej, alpinistycznej i outdoorowej w Polsce.

Źródło: wspinanie.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar
    Irek 7 lat ago

    Hmmmm. Ciekawe jak to wygląda np obiektywną liczbą fanów w mediach społecznościowych np na FB :)?