HomeRynek outdoor

Nasze Tatry: nowy koncept 4F w Zakopanem

W Zakopanem powstał pierwszy concept store marki 4F. Na poziomie idei nowy sklep odwołuje się do sportowych tradycji miasta oraz samych Tatr. W jego wnętrzu można znaleźć portrety legend – skoczków narciarskich, narciarzy alpejskich, a także mapę z ważnymi wydarzeniami na Wielkiej Krokwi. Osią koncepcji są Tatry, dlatego nie zbrakło odwołania się do nich. Organiczna architektura wnętrz, wzornictwo to nawiązanie do natury oraz elementów stylu zakopiańskiego. Salon 4F w Zakopanem to największy sklep własny marki. Dodatkowo powstała w nim strefa dla najmłodszych, z asortymentem 4F Junior.

Nasze Tatry: nowy koncept 4F w Zakopanem

Projektowanie doświadczeń

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to po prostu sklep 4F. Dopiero jego wnętrze odkrywa cały koncept, którego inspiracją stały się Tatry. Aranżacji sklepu 4F nie mogła powstać w oderwaniu od tradycji Zakopanego. Jego przestrzeń to połączenie mody, sportu, a całość została dopełniona organicznym designem. Jest on widoczny także w deltach tj. logotyp marki 4F, standy na akcesoria, elementy w strefie przymierzalni.

Przestrzeń, w której klient robi zakupy ma dostarczać pozytywnych wrażeń i skojarzeń z wartościami, które są ważne dla marki 4F. Pomiędzy kolekcjami zostały umieszczone archiwalne fotografie legend polskiego sportu. W przerwie klienci mogą poczytać m.in. o osiągnięciach Stanisława Marusarza, Stefanii Biegun. Wnętrze sklepu 4F to opowiadanie o sportowej historii Tatr, dlatego zaprojektowano w niej miejsce poświęcone najstarszej polskiej skoczni – Wielkiej Krokwi.

Nasze Tatry: nowy koncept 4F w Zakopanem

Świat marki 4F

Nowo otwarty 4F concept store w Zakopanem to największy sklep marki w Polsce. Fani sportowego looku będą mogli wybierać produkty z szerokiej oferty regularnej kolekcji 4F, dopasowanej do ich ulubionej dyscypliny. Marka nie zapomniała o tych, którzy cenią kolekcje limitowane, tworzone wspólnie ze sportowcami. Obecnie w salonie dostępna jest kolekcja 4F i Maćka Kota. Nie zabrakło także miejsca na stroje olimpijczyków. W sklepie 4F w Zakopanem można kupić replikę kolekcji przygotowanej na Zimowe Igrzyska w PyeongChang 2018. Kolejna strefa to przestrzeń, do której zaprasza marka 4F Junior. Jej sportowy, dziecięcy świat to propozycja dla najmłodszych, dziewczynek oraz chłopców. Wszystkich, którzy uwielbiają szaleństwa i wygodę.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0