HomeRynek outdoor

Nowe sklepy Martes Sport – Warszawa, Sosnowiec i Bielsko-Biała (sklep Premium)

W lipcu Martes Sport otworzył 3 nowe placówki. Sklepy powstały w Warszawie, Sosnowcu i Bielsku-Białej. Tym samym sieć Martes Sport sięga już liczby 290 sklepów.

Od 19 lipca mieszkańcy Bielska-Białej korzystają z rozszerzonej oferty nowego sklepu Martes Sport – sklep Premium pojawił się w Galerii Sfera. Mieszkańcy Bielska-Białej, w którym znajduje się siedziba  firmy, do tej pory mieli do dyspozycji trzy sklepy: w Centrum Handlowym Sarni Stok, Gemini Park i Galerii Sfera. Punkt w ostatnim z tych miejsc został zastąpiony sklepem Premium – o większej powierzchni, z bardziej profesjonalnym asortymentem, przeznaczonym dla zaawansowanych sportowców oraz osób, które szukają produktów z najwyższej półki.

Kilka dni później nowa placówka została otwarta również w Sosnowcu. Dzięki temu na mapie miasta obok sklepu w CH Plejada, pojawił się nowy zlokalizowany w CH Plaza.

Jeden ze sklepów Martes Sport (fot. Martes Sport)

Dzisiaj, 27 lipca, Warszawa wzbogaciła się o szósty sklep Martes Sport. Zatem warszawiacy mogą oprócz sklepów zlokalizowanych w galeriach handlowych: Zielony Targówek, Wars Sawa Junior, Ferio Wawer, Atrium Reduta, Galeria Północna, mogą wybrać się również do Centrum Handlowego Wola Park.

Jak zapewnia Martes Sport: „Miłośnicy aktywności znajdą w nim szeroki wybór produktów od cenionych międzynarodowych marek. Sklep w swojej ofercie będzie posiadał odzież, obuwie i akcesoria dla fanów różnych sportów, takich jak bieganie, pływanie, piłka nożna, kolarstwo czy tenis. Coś dla siebie znajdą w nim również miłośnicy turystyki górskiej i fitnessu.

Wysokiej jakości odzież, sprzęt i akcesoria, niezbędne zarówno do uprawiania dyscyplin indywidualnych, jak i drużynowych, produkty światowych marek i polskich producentów, nowocześnie urządzone, gustowne wnętrza to dla klientów gwarancja udanych zakupów”.

Źródło: Martes Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0